листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран финансиски известај за период од  01.01 - 30.06.2020 година


неревидиран финансиски извештај со 30.06.2020 (1).xls

Објавено на: 24.08.2020 14:13:47
Документ БР.: DOC_26441-73/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.