листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

ОКТА АД-Скопје објавува:


Полугодишно известување (25.08.2020).xls

Објавено на: 25.08.2020 16:00:13
Документ БР.: DOC_26441-82/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.