листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон финансиски извештаи Фабрика Карпош АД Скопје


образложение кон финансиските извештаи 01.01-30.06.2020.docx

Објавено на: 26.08.2020 14:05:35
Документ БР.: DOC_10191-556/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации