листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01-30.06 2020 г за Фабрика Карпош АД Скопје


6 и 12 Месечни известувања 1 ФК- трговски друштва - 01.06-30.06.xls

Објавено на: 26.08.2020 14:05:29
Документ БР.: DOC_26441-84/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.