листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски изврештаи за период од 01.01.-30.06.2020


FI REPLEK AD 01.01-30.06.2020 konsolidirani.xlsx

Објавено на: 26.08.2020 15:11:14
Документ БР.: DOC_26441-89/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.