листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

finansiski izvestai za period 01.01.2020-30.06.2020


Finansiski izve(taj od 01.01 do 30.06.2020.xls

Објавено на: 27.08.2020 08:34:29
Документ БР.: DOC_26441-90/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.