листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски извештаи за период 01,01,2020-30,06,2020


Неревидирани консолидирани финансиски извештаи 01.01-30.06.2020.xlsx

Објавено на: 27.08.2020 14:05:10
Документ БР.: DOC_26441-92/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.