листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи за период од 01.01.202год. до 30.06.2020год.


Slavej 30.06.2020 - Izvestaj_finalen.xlsx

Објавено на: 27.08.2020 14:11:27
Документ БР.: DOC_26441-97/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.