листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Неревидирани финансиски извештаи за период од 01.01.2020год. до 30.06.2020год.


Obrazlozenie 30.06.20.doc

Објавено на: 27.08.2020 14:11:31
Документ БР.: DOC_10191-568/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации