листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани Биланси -ДГ БЕТОН АД СКОПЈЕ за период 01.01.2020-30.06.2020


30.06.2020.xlsx

Објавено на: 27.08.2020 15:46:01
Документ БР.: DOC_26441-99/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.