листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани биланси 01.01,2020-30.06.2020 ДГ БЕТОН АД СКОПЈЕ


30.06.2020.xlsx

Објавено на: 27.08.2020 15:46:06
Документ БР.: DOC_26441-100/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.