листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Консолидирани финансиски извештаи за Групата ЗК Пелагонија ад Битола -30.06.2020

 


КОНСОЛИДИРАНИ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ за Групата ЗК ПЕЛАГОНИЈА ад Битола -30.06.2020.xls.xlsx

Објавено на: 31.08.2020 14:10:25
Документ БР.: DOC_26441-108/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.