листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Консолидирани неревидирани финансиски ивештаи за период 01.01.2020 - 30.06.2020


6 Месечни известувања- konsolidiran 01.01.2020-30.06.2020.xls

Објавено на: 31.08.2020 15:33:22
Документ БР.: DOC_26441-119/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.