Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Odluki Akcionersko sobranie 07.09.2020


Odluki Akcionersko sobranie 07.09.2020 1.pdf
Odluki Akcionersko sobranie 07.09.2020 2.PDF

Објавено на: 09.09.2020 08:34:37
Документ БР.: DOC_12283-123/2020
Урнек: Други одлуки од собрание