листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

.


Откуп на 35 акции на Макпетрол АД.pdf

Објавено на: 24.09.2020 14:16:49
Документ БР.: DOC_12291-21/2020
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции