листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Собрание на акционери - 3.11.2020.


Јавен повик за XXXV Собрание на акционери закажано за 3.11.2020.pdf

Објавено на: 30.09.2020 14:16:01
Документ БР.: DOC_10109-135/2020
Урнек: Јавен повик за собрание