листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог одлуки за Собрание на акционери - 3.11.2020.


Предлог - Одлука за именување на членови на Надзорен Одбор.pdf
Информација за резултатите од извршената оцена на соодветноста на кандидатите за членови на Н.O.pdf

Објавено на: 30.09.2020 14:16:05
Документ БР.: DOC_13285-180/2020
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери