листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Други одлуки од собрание


Drugi odluki.pdf

Објавено на: 05.10.2020 08:49:55
Документ БР.: DOC_12283-132/2020
Урнек: Други одлуки од собрание