листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Нетрговски трансфер на акции


Известувањe-МБХВ-нетрговски трансфер на акции.pdf

Објавено на: 05.10.2020 09:12:38
Документ БР.: DOC_10191-604/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации