листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

.


Откуп на 16 акции на Макпетрол АД.pdf

Објавено на: 05.10.2020 14:31:17
Документ БР.: DOC_12291-24/2020
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции