листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

Витаминка АД - Прилеп објавува информација за откуп на акции


Izvestuvanje za otkup na sopstveni akcii 09.10.2020.docx

Објавено на: 14.10.2020 09:00:53
Документ БР.: DOC_12291-27/2020
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции