листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

НЕРЕВИДИРАН БИЛАНС НА УСПЕХ 01.01-30.09.2020


9 Месечни известув..xlsx

Објавено на: 21.10.2020 14:14:05
Документ БР.: DOC_12298-3/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.