листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за работата на друштвото 30.09.2020


Образложение 30.09.2020.pdf

Објавено на: 27.10.2020 08:37:19
Документ БР.: DOC_10191-617/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации