листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Nerevidiran bilans na uspeh 01.01.-30.09.2020


9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци - 20.xlsx

Објавено на: 27.10.2020 14:45:47
Документ БР.: DOC_12298-21/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.