листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Согласно член 40 точка 2 од Правилата за котација Скопски пазар АД Скопје го објавува неревидираниот  Биланс на успех за 01.01.-30.09.2020 година:

 


Неревидиран биланс на успех за 01.01.-30.09.2020.xls

Објавено на: 28.10.2020 14:10:26
Документ БР.: DOC_12298-33/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.