листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех од 01.01.до 30.09.2020 за АД Грозд - Струмица


3Месечни известувања- AD Grozd 2019-01.01-30.09.2019.xls

Објавено на: 29.10.2020 08:12:56
Документ БР.: DOC_12298-35/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.