листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Финансиски извештаи за работењето во периодот од 01.01 до 30.09.2020 година


fin.izv. so 30.09.2020g.xls

Објавено на: 29.10.2020 09:01:37
Документ БР.: DOC_12298-37/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.