листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

ТТК Банка АД Скопје ги објавува неревидираните финансиски извештаи за периодот 01.01. - 30.09.2020 година.


Неревидирани финансиски извештаи - ТТК Банка АД Скопје - 01.01.2020 - 30.09.2020.xls

Објавено на: 30.10.2020 09:00:40
Документ БР.: DOC_12298-57/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.