листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран Биланс на успех 01.01.-30.09.2020


Finansiski izvestaj 01-09 2020.xls

Објавено на: 30.10.2020 14:10:47
Документ БР.: DOC_12298-67/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.