Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон неревидираниот финансиски извештај 01.01-30.09.2020


Образложение 01.01-30.09.2020.docx

Објавено на: 30.10.2020 14:10:47
Документ БР.: DOC_10191-657/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации