листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран консолидиран биланс на успех за период од 01.01-30.09.2020 година


FI Replek AD 01.01-30.09.2020 - konsolidiran.xlsx

Објавено на: 30.10.2020 15:47:21
Документ БР.: DOC_12298-73/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.