листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи на Стопанска банка а.д. Битола за периодот 1.1. - 30.9.2020 година.

 


Неревидирани финансиски извештаи за период 1.1.-30.9.2020 година.xls

Објавено на: 02.11.2020 09:05:14
Документ БР.: DOC_12298-78/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.