листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за остварени резултати во период од 01,01,2020 до 30,09,2020


Образложение за остварените резултати Јануари-Септември 2020.doc

Објавено на: 02.11.2020 14:10:19
Документ БР.: DOC_10191-674/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации