листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ЦОП Славеј а.д.Скопје неревидирани финансиски извештаи за период од 01.01.2020г. до 30.09.2020г. ќе ги објави на ден 03.11.2020г. после 13.00 часот.

Објавено на: 02.11.2020 14:10:19
Документ БР.: DOC_10191-675/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации