листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01-30.09.2020 година


Банки - 3 и 9 - месечно известување-300920-141020-за Македонска берза.xls

Објавено на: 02.11.2020 14:12:43
Документ БР.: DOC_12298-87/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.