листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.2020 за Теал А.Д. Тетово


01.01-30.09.2020 Природа на трошоци Teal.xlsx

Објавено на: 02.11.2020 14:39:51
Документ БР.: DOC_12298-92/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.