листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

PELISTERKA AD-Bilans 01.01-30.09


BILANS NA USPEH 30.09.2020-Pelisterka.xlsx

Објавено на: 03.11.2020 08:44:10
Документ БР.: DOC_12298-102/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.