листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

PELISTERKA AD -Konsolidiran bilans 01.01.-30.09.


BILANS NA USPEH 30.09.2020-Konsolidiran.xls

Објавено на: 03.11.2020 08:44:07
Документ БР.: DOC_12298-101/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.