листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон неревидиран биланс на успех за период 01.01.-30.09.2020 година.


Образложение.pdf

Објавено на: 04.11.2020 14:10:46
Документ БР.: DOC_10191-692/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации