листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

.


Неревидиран Консолидиран Биланс на успех 01.01.-30.09.2020.xls

Објавено на: 06.11.2020 14:19:23
Документ БР.: DOC_12298-110/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.