листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран консолидиран биланс на успех за период 01,01,-30,09,2020


Консолидиран неревидиран Биланс на успех 01.01-30.09.2020.xls

Објавено на: 13.11.2020 14:11:49
Документ БР.: DOC_12298-114/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.