листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

предлог одлуки 


IMG_20201113_0004.pdf

Објавено на: 13.11.2020 15:53:08
Документ БР.: DOC_13285-193/2020
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери