листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани Консолидирани финансиски извештаи за период 01.01.2020 - 30.09.2020


9M Консолидиран 01.01.2020-30.09.2020.xls

Објавено на: 16.11.2020 15:38:01
Документ БР.: DOC_12298-121/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.