листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Решение за успешна понуда за превземање на акции


Resenie KHV uspesna ponuda za prezemanje.pdf

Објавено на: 19.11.2020 15:08:09
Документ БР.: DOC_10191-709/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации