листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Број на акции

Извештај за работењето на Одборот на директори во 2019 година

Извештај на Одборот на директори  за работењето во 2019 година

Годишна сметка 2019

Консолидирана годишна сметка  2019


8.Вкупен број на акции.pdf
9.Извештај за работењето на Одборот на директори во 2019.pdf
10.Извештај на Одборот на директори за работењето во 2019.pdf
11.Годишна Сметка 2019.pdf
12.Консолидирана Годишна Сметка 2019.pdf

Објавено на: 20.11.2020 09:07:38
Документ БР.: DOC_10191-710/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации