листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки Собрание на акционери 31.10.2020г.


IZJAVI I ODLUKI.pdf
IZJAVA PRECISTEN TEKST.pdf

Објавено на: 11.12.2020 14:10:25
Документ БР.: DOC_12283-146/2020
Урнек: Други одлуки од собрание