листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Odluka za naznacuvanje lice za kontakt so investitori


одлука на но.pdf

Објавено на: 16.12.2020 14:17:04
Документ БР.: DOC_10191-733/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации