листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Известување за Одлука за назначување на овластено лице за контакт со инвеститори


Odluka za kontakt so investitori.pdf

Објавено на: 17.12.2020 14:10:48
Документ БР.: DOC_10191-734/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации