листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Именување на одговорно лице за односи со инвеститори -Макстил АД Скопје


Известување МБХВ 17.12.2020.pdf

Објавено на: 17.12.2020 15:38:23
Документ БР.: DOC_10191-735/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации