листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

 Lice za kontakt so investitori:
 

Anica Pecevska Rajcic

tel: 2666038, 2666021

e-mail: arajcic@t.mk


odluka za naznacuvanje lice za kontakt so investitori.pdf

Објавено на: 25.12.2020 14:10:58
Документ БР.: DOC_10191-742/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации